אני מוכן ללכת לסקר משותף על מנת לקבוע מי מהמועמדים צריך להוביל
את המירוץ לראשות העיר

אני מוכן לצאת לסקר משותף עם כל מתמודד\ת  משמעותי לראשות העיר ע"מ לקבוע מי המועמד המתאים ביותר ולהמשיך יחד בכוחות מאוחדים להחלפת שלטון לסרי.

בהמשך לכתבה שעלתה בתאריך אתר החדשות "כאן אשדוד" מאת: שרה שוורץ
במטה כצנלסון עונים לגינזבורסקי: "אם הלן תסיר מועמדות ננצח ברוב של 64%
קרב מוחות: יועצו של שמעון כצנלסון בתגובה לטענות דובר גלבר: "המספרים שאנחנו מכירים אחרים לגמרי. מוכן ללכת מיד לסקר משותף על מנת לקבוע מי מהמועמדים צריך לפרוש מהמירוץ לראשות העיר"
ולד סנדלרסקי, יועצו הקרוב של שמעון כצנלסון, רואה את התמונה אחרת לגמרי ממה שתיאר סער גינזבורסקי, דוברה של הלן, כפי שנחשף כאן אמש: "לפי הבדיקה שלנו אם הלן גרבר מסירה את המועמדות לראשות, שמעון ינצח ב 64% מול 36% של לסרי, וזאת בגלל עלייה משמעותית באחוז ההצבעה של האוכלוסיה החילונית. יתר על כן, גם אם הלן לא יורדת יהיה סיבוב שני בין שמעון ללסרי, אבל אז ללסרי יש 39% וזה כבר מצב מסוכן. במצב כזה, לשמעון יהיו 33% ולהלן 28%".בניגוד לסער, סנדלרסקי מוכן ללכת מיד לסקר משותף על מנת לקבוע מי מהמועמדים צריך לפרוש מהמירוץ לראשות העיר. "אני מסכים עם סער, חייבים שירוץ רק מועמד אחד מול לסרי וזה חייב להיות המועמד בעל הסיכויים הטובים ביותר לנצח. רק מי הוא אותו אחד לא קובעים בסיסמאות. אני מזמין את סער לעשות סקר משותף ולקבוע מי המועמד הטוב ביותר. זה מה שהכי טוב למועמדים שלנו וזה מה שהכי טוב לתושבי אשדוד".

הרשמו לקבלת עדכונים חשובים

פרסומים אחרונים

הישארו מעודכנים עם שמעון

עשו לנו לייק בפייסבוק

עקבו אחרינו באינסטגרם

צייצו לנו בטוויטר

הצטרפו אליי ביוטיוב

שתפו:
דילוג לתוכן